29. Uluslararası Katılımlı Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 06 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.ftr2022.org
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Saygıdeğer Hocalarım, Arkadaşlarım,
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği olarak 2-6 Mart 2022 tarihleri arasında, Antalya-Belek’de, 29. Uluslararası Katılımlı Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi’nde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağız.

Hatırlayacağınız gibi geçen yıl kongremizi farklı bir konseptte organize etmiştik. Temamız “Gelin Online Tartışalım!”dı. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında branşımız adına ne varsa her şeyi tartışmayı ve güncellemeyi hedeflemiştik. Bu hedef doğrultusunda camiamızın değerli hocalarının katkısı ile çok doyurucu tartışmalar yaşadık. Ancak tartıştıkça daha ne kadar çok tartışılacak konumuz olduğunu da gördük. Bu nedenle, bu önemli tartışmayı bu yıl yüzyüze yapmaya karar verdik. Doğal olarak kongre temamız da “Gelin Yüz Yüze Tartışalım!” oldu.

Bilimsel veriler ve yılların deneyimleri ışığında her konuyu, hep birlikte enine-boyuna tartışacağımız bu kongrenin, branşımızın hak ettiği saygınlıkta gerçekleşeceğinden eminiz.

Gelin branşımızın ilgi alanına giren tüm konuları objektif ve bilimsel bakış açısıyla bir de “yüz yüze tartışalım!”.

Saygılarımızla,

Kongre ve TFTR Derneği Başkanı
Prof. Dr. Kenan AKGÜN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.