3. Geleneksel Demir Kampı

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 15 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.demirkampi.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Ankara Çankaya Şubesi tarafından ortaklaşa 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde Radisson Blu Hotel, Çeşme, İzmir’de düzenlenecek olan 3. Geleneksel Demir Kampı’na sizleri davet ediyoruz.

Toplantımızın ana konularını Demir’in Covid ile ilişkisi, Beslenmenin Demir Üzerindeki Etkisi, Kadın Doğum ve Dahiliye Pratiğinde Anemi ve Ayırıcı Tanı, Sürdürülebilir Tedavi İlaç seçimleri ile birlikte Olgularla Anemi Yönetimi oluşturmaktadır. Demir eksikliği ve anemi tedavisindeki geniş seçeneklerini, klinik deneyimlerimizi de katarak, ayrıntıları ile sizlerle paylaşma fırsatı bulacağız.

Üç güne yayılan toplantımızın tüm meslektaşlarımıza sesleneceğini düşünüyoruz. Toplantımıza siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Tufan TÜKEK
TİHUD Yönetim Kurulu Üyesi

Op. Dr. Volkan KURTALAN
TJOD Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.