58. Türk Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.turkpediatri2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

58. Türk Pediatri Kongresi 9-13 Mayıs 2023 tarihleri arasında Limak Deluxe Hotel, KKTC’de düzenlenecektir.

1930 yılında kurulmuş olan Türk Pediatri Kurumu sizlerin de desteği ile her yıl gerek kongreler ile gerekse çeşitli eğitici toplantılarla bir çınar gibi köklerini sağlamlaştırmış ve kocaman bir aile olmuştur. Biz pediatristler geleceğimizin ışıkları olan çocuklarımız için her yıl bir öncekinden daha özverili ve eğitici programlar düzenlemeye çalışmaktayız.

Her yıl bizim için çok değerli ve önem arz eden Türk Pediatri Kongremizi bu yıl Cumhuriyetimizin 100. Yılı olmasından dolayı “Cumhuriyetin Çocukları”na atfetmekteyiz.

Yıllardır sizlerin değerli destekleriyle çok katılımcılı ve eğitici kongreler düzenlemekteyiz. Bu kongreler pediatri alanındaki yeniliklerin çocuk hekimlerine ulaştırıldığı, aynı zamanda hekimler arasındaki dostlukların ve iletişimin sağlamlaştırıldığı etkinlikler olarak biz hekimlerin belleğinde unutulmaz izler bırakmaktadır.

Hep birlikte düzenleyeceğimiz, bilgi dağarcığımızı zenginleştirecek ve “Cumhuriyetin Çocukları”na atfettiğimiz kongremiz için 9-13 Mayıs 2023’te KKTC’de buluşmayı diliyor, Türk Pediatri Kurumu yönetim kurulu ve kongre düzenleme kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Güzel bir kongre geçirmek dileğiyle,

Türk Pediatri Kurumu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.