3. Genç Pediatrik Alerjistler Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
21 Mayıs - 23 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
gencalerjistlersempozyumu2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 21-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 3. Genç Pediatrik Alerjistler Sempozyumu’na davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Sempozyumun, devam etmekte olan pandemi koşulları, artan vaka sayıları ve meslektaşlarımızın yoğun çalışma koşulları göz önüne alınarak dijital olarak gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Bildirileri başarılı bulunan genç araştırmacılar ödüllendirilecektir.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz dijital kongrenin bilimsel programında da en değerli bilim insanları yer alacak, görüş, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır.

Dijital kongremiz ve bilimsel program üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Detaylı program sizlerle en kısa zamanda paylaşılacaktır.

Destekleriniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ayşen Bingöl

Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin