3. Pamukkale İç Hastalıkları Günleri

KONGRE TARİHİ
23 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Anemon Denizli Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.pamukkaleichastaliklarigunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Geleneksel hale getirme yolunda ilerlediğimiz ve bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Pamukkale İç Hastalıkları Günleri toplantısının 23 Aralık 2023 tarihinde Anemon Denizli Oteli’nde yapılması planlanmaktadır. İç Hastalıkları alanında öne çıkan konuların olgu sunumları eşliğinde tartışıldığı oturumlarda güncel bilgilerin ele alınması ve meslektaşlarımızla paylaşılması hedeflenmektedir. Ayrıca poster ve sözlü sunum oturumlarında meslektaşlarımıza çalışmalarını sunma ve tartışma fırsatı sağlanacaktır. Başta İç Hastalıkları alanında çalışmakta olan asistan ve uzman hekimlerimiz olmak üzere, bu alanda bilgilerini güncellemek isteyen tüm meslektaşlarımızı toplantımıza davet ediyoruz. Gerek bilimsel ve gerekse sosyal anlamda meslektaşlarımız arasında etkileşimi artıran doyurucu bir toplantı olmasını diliyoruz.

Toplantımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin devamını bekliyor ve sizlerle 23 Aralık 2023 tarihinde Anemon Denizli Oteli’nde 3. Pamukkale İç Hastalıkları Günleri’ nde buluşmayı diliyoruz. Düzenleme kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Belda Dursun - Prof. Dr. Semin Fenkçi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.