Türkiye Milli Pediatri Derneği Eğitim Toplantısı-6. Çocuk Hekiminin Bir Günü

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 30 Nisan 2023

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukhekimininbirgunu.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Milli Pediatri Derneği olarak, 6. Çocuk Hekiminin Bir Günü - İnteraktif Eğitim Toplantısı’nı 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihi şehri Girne’de Elexus Otel’de yüz yüze düzenlemeyi planladık.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da çocuk hekiminin bir günde sıklıkla karşılaştığı olgular, konunun uzmanları eşliğinde sunulup, incelenecek, güncel bilgiler, uygulamalar ve tedaviler gözden geçirilecektir.

Bilgi ve deneyimlerini bizlere aktarmayı kabul ederek toplantıya katılacak olan tüm hocalarımız ve değerli katılımcılarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Sizlerin önerileri doğrultusunda hazırlanan eğitim toplantısında hep birlikte olmaktan ve bilgilerimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Toplantımız, sizlerin katılımı ile zenginleşecektir.

Girne’de buluşuncaya dek esen kalın,

Prof. Dr. Enver HASANOĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Yıldız CAMCIOĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.