3. Türkiye İnme Akademisi

KONGRE TARİHİ
03 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.strokeacademy.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye İnme akademisinin üçüncüsü 3-6 Ekim 2019'da Bodrum’da düzenliyoruz. Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği ülkemizde inme tanı ve tedavi sisteminin kurucusu ve uygulayıcısı olan nörologlarımızı bu uluslararası katılımlı toplantıda bir araya getiriyor. Bu toplantı olageldiği üzere Türk Nöroloji Derneği tarafından da destekleniyor. Sizleri ülkemizin en güzel köşelerinden birinde ağırlayacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

İnme akademisi uluslararası niteliktedir. Toplantının dili hem İngilizce hem de Türkçedir. Ana salonda oturumlar hemen tamamen İngilizce iken, B salonunda Türkçe olacaktır. Her oturumda simultane çeviri gerçekleştirilecektir. İnme biliminin türlü alanlarına önemli katkılar yapmış uluslararası otoriteler akademide bizlerle olacak. Bunların arasında tanınmış nörolog girişimselciler de bulunmaktadır. Ülkemizden de çok sayıda tecrübeli inme nöroloğuna ilaveten geleceğe güven ve gururla bakmamızı sağlayan çok daha fazla sayıdaki genç nörolog inme gönüllüsü meslektaşımızla toplanacağız akademide. Bu bir inme kampıdır aynı zamanda. Türkiye’de inme biliminin zirvesidir, ve nörologlar tarafından yapılır.
İnme proflaksisi, nörogörüntüleme, intravenöz tromboliz, nörotrombektomi ve nöroyoğun bakım ana konularımızdır. Ancak, konular elbette bunlarla sınırlı değil. Üç gün boyunca inmenin her yönünü tartışacağız, detaylarını konuşacağız.

Bodrum’un en güzel zamanında inme akademisine tüm nörologlar davetlimizdir. Gelin bu geleneği birlikte sürdürelim.

İnme Akademisi Organizasyon ve Düzenleme Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.