3. Ulusal İmmünoterapi ve Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Ekim - 03 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Cornelia Diamond Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.immunoterapi2019.org
DAVET
Sevgili meslektaşlarım,

"3. Ulusal İmmunoterapi ve Onkoloji Kongresi" 31 Ekim-3 Kasım 2019’da gerçekleştirilecektir. Bilimsel programın açılışında ASCO 2019 ve ESMO 2019 kongrelerinin güncel bilgilerini içeren paneller, konusunda uzman hocalar tarafından anlatılacaktır.

Bu sene ilk defa “Ödüllü Onkoloji-Debate” oturumlarını başlatıyoruz. Takım koçlarının yönetiminde “Fellow-Uzman”lardan oluşan takımlar tezlerini kıyasıya savunacaklar. Kazanan takım Kongre-PAD üzerinden sizlerin oyları ile belirlenecektir.

Geçen yıl başlattığımız "Sözel Bildirimi" oturumları sizlerin değerli çalışmalarına yer verecek ve "En İyi Sözel Bildiri" ödülleri yine sizlerin oyları ile seçilecektir.

Bu sene sosyal medya üzerinden çok farklı bir iletişim boyutunun ilk defa uygulanacağı kongremizin çok ses getiren sosyal programlarında da bu sene birçok sürpriz sizleri bekliyor.

Katılım ve katkılarınızla güç vereceğiniz bu bilim şölenine hepinizi bekliyoruz.

Saygılarımla,
Prof. Dr. İsmail Çelik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.