TEMD 18. Hipertansiyon Dislipidemi ve Obezite Eğitim Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Aralık - 08 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Şanlıurfa, Türkiye
KONGRE YERİ
Harran Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.temd.org.tr
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği’nin Obezite, Lipid Metabolizması ve Hipertansiyon Çalışma Grubu olarak Türkiye’nin değişik bölgelerinde aile hekimi ve uzman hekimlere yönelik "Hipertansiyon, Lipid Metabolizması Bozuklukları ve Obezite Eğitim Programları" düzenlemekteyiz. Bu zamana kadar ayrı ayrı yapılan eğitim programlarını bu kez bir arada Güneydoğu Anadolu da Mezopotamya’nın kalbinde UNESCO tarafından "Dünya Kültür Mirası" kapsamına alınmış tarihin bilinen en eski ve en büyük tapınağı olan Göbeklitepe’nin yanı sıra, dünyanın ilk üniversitelerinden olan Harran Üniversitesin bulunduğu ve sayısız tarihi zenginliğe ev sahipliği yapan Şanlıurfa’da yapmayı planladık. 2019 yılının "Göbeklitepe Yılı" ilan edilmesi anısına Şanlıurfa’da hipertansiyon, dislipidemi ve obezite konusunda tecrübeli birçok hocamızın katkılarıyla yapılacak olan bu sempozyumda 2 gün boyunca katılımcılar hem bilgilerini yenileyecek, hem de güncel kılavuzların, gelişmelerin ve yaklaşımların neler getirdiğini interaktif şekilde her türlü sorularına cevap bulma fırsatı elde edeceklerdir.

Tüm hekim arkadaşlarımızı Harran Üniversitesi Tıp Fakultesi Dekanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan "18. HİPERTANSİYON, DİSLİPİDEMİ ve OBEZİTE EĞİTİM SEMPOZYUMU" na katılmasını bekliyor ve verimli bir eğitim toplantısı olmasını diliyoruz. 7-8 Aralık 2019 tarihlerinde Urfa’ da buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Fahri Bayram
TEMD Obezite, Lipid Metabolizması,
Hipertansiyon Çalışma Grubu Başkanı

Prof. Dr. Füsun Saygılı
Türkiye Endokrinoloji ve
Metabolizma Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin