3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresi-IMPNC 2022

KONGRE TARİHİ
12 Ekim - 15 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
JW Marriott Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
impnc2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Hemşireleri Derneği Ankara Şubesi olarak ülkemizde pediatri hemşireliği alanında ilk uluslararası kongre olan 1. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresini 2009 yılında, ikincisini ise 2015 yılında Ankara’da düzenlemiştik. Bu yıl ise 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında Ankara’da JW Marriott Hotel’de 3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresini düzenlemenin onurunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Bu kongrenin ana teması “Çocuk Merkezli Bakım Yaklaşımı & Çocuğun Onuruna, Haklarına ve Görüşlerine Saygı Duymak” olarak belirlenmiştir. Çocuk kendini ilgilendiren her konuda görüşlerini özgürce açıklama ve kendisi ile ilgili kararlara katılma hakkına sahiptir. Pediatri hemşireleri olarak bizlerin, çocuğun onuruna saygı duyma, kendi bakımına ilişkin kararlara katılmasını sağlama ve onların bu çabalarını destekleme sorumluluğumuz vardır. Pediatri hemşireliğinin hemen her alanını, sağlıklı, akut ya da kronik hastalığı olan tüm çocukları yakından ilgilendiren “Çocuk Merkezli Bakım Yaklaşımı & Çocuğun Onuruna, Haklarına ve Görüşlerine Saygı Duymak” temasını kongrede daha ayrıntılı olarak ele almayı planlıyoruz.

Uluslararası kongreler yeni bilgilerin ve gelişmelerin paylaşıldığı ve yeni dostlukların oluşturulduğu önemli aktivitelerdir. Bu kongrede farklı ülkelerden değerli meslektaşlarımızı bir araya getirmek, ulusal ve uluslararası düzeyde bilgi ve deneyimleri paylaşmak ve sorunlarımıza ortak çözümler üretmek amaçlanmıştır. Kongremizde ulusal ve uluslararası düzeyde kendi alanında tanınmış konuşmacıların katkıları ile gerçekleştirilecek konferans ve panellerin yanı sıra sözel ve poster bildiri oturumları ve kurslar yer alacaktır. Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongre süresince Türkçe ve İngilizce simültane çeviri yapılacaktır.

Kongrede pediatri hemşireliğinin gelişmesi ve alanda yaşanan sorunların tartışılması ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi için sağlıklı ve etkin bir iletişim ortamı oluşacağına inanıyoruz. Bu kongrenin, farklı alanlarda çocuklarla çalışan tüm pediatri hemşirelerine yoğun öğrenme ve bilgilerini paylaşma fırsatı sağlayacağına ve sizlerin desteği ve katılımı ile başarılı olacağına inanıyor ve katılımlarınızı bekliyoruz. Ankara’da 12-15 Ekim 2022 tarihleri arasında 3. Uluslararası Akdeniz Pediatri Hemşireliği Kongresinde buluşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Hicran Çavuşoğlu

KONGRE BAŞKANI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin