3. Uluslararası Avrasya Dermato-Veneroloji ve Kozmetoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 17 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Belek Otel

KONGRE WEB SİTESİ
avrasyagunleri.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

14-17 Aralık 2023 tarihinde Antalya’nın mükemmel ve yumuşak ikliminde Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Türk devletleri ve Kardeş ülkeleri ev sahipliğinde 3. Uluslararası Avrasya Dermato-Veneroloji ve Kozmetoloji kongremizi, başta Avrasya ülkeleri olmak üzere tüm Uluslararası katılımcı ülkelerle ve sizlerle birlikte gerçekleştirecek olmanın güzel hayalini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kongremizde Dermatoloji-Veneroloji, Estetik ve Kozmetik dermatoloji konuları ele alınacaktır. Pratik ve uygulamalı eğitimlerimizle bilimsel ve sosyal yönden farklı konseptiyle gerçekleşecek olan kongremiz, yüksek hizmet kalitesi ile Antalya-Xanadu High Class Hotel’de, yapılacaktır.

Deri ve Zührevi hastalıklar alanında ülkelere göre değişen hastalıkların sıklıkları, tanı ve tedavi problemleri, ortak problemlerimiz, farklılıklarımız, hastalıklarımızı, farklı ülkelerden farklı disiplinlerden ve hocalardan dinlemek, sık gördüğümüz hastalıkları bir kez daha hafızamızda tazelemek, bilgi alışverişinde bulunmak, deneyimlerimizi paylaşmak, bilimselliğin yanı sıra sosyal bir ortamda meslektaşlarımızla bir araya gelmek, kaynaşmak, dertleşmek, anılarımızı tazelemek, özlemlerimizi gidermek, yeni dostluklar edinmek, yeni bilimsel projeler üretmek için sizlerle bir araya gelmeyi arzu ediyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamayı ve Yeni yılı birlikte büyük bir organizasyonla kutlamayı ve karşılamayı sizlerle; birbirinden değerli hocalarımız ve meslektaşlarımızla birlikte olma hissinin güzelliği ile sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,

ADVAD Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu adına

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Nilgün SOLAK
Prof. Dr. Selma EMRE

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.