3. Yenidoğan Hemşireliği Günleri

KONGRE TARİHİ
04 Ekim - 06 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Polat Renaissance

KONGRE WEB SİTESİ
yenidoganhemsireligigunleri.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Gün geçtikçe büyüyen, nitelik olarak değer katan ve bilimsel çalışmalarımızın en güzeli olan “3. Yenidoğan Hemşireliği Günleri” için çok mutlu, çok heyecanlıyız. Sizleri, İstanbul’da, harika bir atmosferde, 04-06 Ekim 2024 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz etkinliğimize davet etmekten onur duyuyorum.

En önemli hedeflerimizden biri, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyip kurs ve konferanslarımızda, küresel boyutlarda mesleğimizi tartışabilmek. Bu yıl yine farklı ülke ve bölgelerden meslektaşlarımızla yenidoğan bakımı konusundaki bilimsel paylaşımlarımızın çok verimli olacağına inanıyorum. Neonatoloji Hemşireleri Derneği olarak düzenlediğimiz kurs ve workshopların sayısını artırma ve daha fazla meslektaşımıza ulaşma gayreti içindeyiz. Yenidoğan hemşirelerinin spesifik rollerini içeren yeni kurslarımıza, değişen, bilgi, teknoloji ve iletişim çağını yakalamak amacıyla hazırlanan workshop ve atölyelerimize ilgiyle katılacağınızı düşünüyorum. Daha önce olduğu gibi yenidoğan hemşireliğinde göstermiş oldukları üstün hizmet, gayret ve başarıyı temsilen “Neonatoloji Hemşireleri Derneği Onur Ödülleri” ile bilimsel araştırma kapsamında “Bildiri ve Makale Ödülleri” sahiplerini bulacak ve yine bir şölen havası yaşayacağız.

Uluslararası Hemşirelik Konseyi, 2024 yılı temasında hemşireleri, “Bakımın Ekonomik Gücü” olarak gösteriyor. Yenidoğan hemşireleri olarak bizler de “Hasta Savunucusu, Bakım Verici ve Yaratıcı Rollerimiz” başta olmak üzere bakımın ekonomik gücü olduğumuzu biliyor ve yine bu yıl da “Bizimle Güvende” diyoruz. Eğitimlerimizin düzenlenmesinde yolumuza ışık olan hocalarımıza, bilgi ve deneyimlerini paylaşan meslektaşlarımıza, öğrencilerimize, yenidoğana gönül veren camiamıza, heyecanımıza ortak olan tüm katılımcılara Düzenleme Kurulu adına teşekkür ederim. Yılın ve İstanbul’un en güzel zamanı ve lokasyonunda, Yenidoğan Hemşireliği Günleri’nde tekrar birlikte olmak dileğiyle saygılar sunuyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Ebru TEMİZSOY
Neonatoloji Hemşireleri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.