6. Uluslararası 7. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Kasım - 22 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
İller Bankası Sosyal Tesisleri

KONGRE WEB SİTESİ
www.onkolojihemsireligi.com
DAVET
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Hemşirelik Fakültesi, Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ankara Hematoloji ve Onkoloji Derneği iş birliğiyle 20-22 Kasım 2024 tarihleri arasında Ankara’da İller Bankası Sosyal Tesisleri’nde 6. Uluslararası 7. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongresi düzenlenecektir. Onkoloji hemşireliği alanındaki güncel, inovatif ve kaliteli bakım yaklaşımların ele alınacağı uluslararası düzeydeki kongremizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bu yıl kongremizin ana teması ‘‘Onkoloji Hemşireleri Bir Arada: Sağlık İçin Bir Güç’’ olarak belirlenmiştir. Hemşirelerin güç sahibi olması, hem hasta bakım sonuçlarını, hem de mesleki yetkinliği önemli ölçüde değiştirmektedir. Güç profesyonel imajın bir parçasıdır. Bu kongrede, onkoloji hemşirelerinin bilgi ve deneyimlerinden doğan güçlü yanlarını fark etmek, geliştirmek ve gelecekte onkoloji hemşiresinin nasıl konumlandırılması gerektiğinin tartışılması amaçlanmaktadır.

Kongremiz kapsamındaki kurslar, konferanslar, paneller ve vaka oturumlarında alanında yetkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından, onkoloji alanındaki son gelişmeler ele alınacaktır. Sizlerin de hazırlayacağı bildiriler kongremizin bilimsel gücünün artmasına katkı sağlayacaktır.

20-22 Kasım 2024 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek 6. Uluslararası 7. Ulusal Onkoloji Hemşireliği Kongremize onkoloji alanında çalışan, bu alana ilgi duyan hemşirelerimizi, tüm sağlık profesyonellerimizi ve öğrencilerimizi davet ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Fevzi Altuntaş
Prof. Dr. Emine İyigün

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.