30. IEEE Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları Kurultayı-SİU 2022

KONGRE TARİHİ
15 Mayıs - 18 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Safranbolu, Karabük, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
siu2022.bau.edu.tr
DAVET
SİU, Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları Kurultayı, ülkemizin alanındaki en kapsamlı bilimsel etkinliklerinden biridir. Kurultayda akademi ve endüstriden gelen araştırmacılar, bilimsel çalışmalarını ve teknolojiye katkılarını sunarak paylaşmaktadırlar.

Katılımcılar en fazla dört sayfalık Türkçe bildirilerini, hazırlama kurallarına uygun şekilde web sayfası aracılığı ile SİU 2022 sunucusuna yükleyeceklerdir. Kurultaya kabul edilen bildiriler, IEEE Xplore'un kapsam ve kalite gereksinimlerinin karşılanmasına bağlı olarak IEEE Xplore veri tabanında yayınlanacaktır.

Bu alanda çalışan tüm akademisyenlerimizi, uzmanlarımızı ve öğrencilerimizi özgün çalışmalarını sunmak üzere SİU2022 de buluşmak üzere Safranbolu' ya davet ediyoruz. Yüzyüze katılım olanağı bulamayan bildiri sahiplerini ise çevrim içi olanaklarla çalışmalarını sunmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu adına
Fatoş T. Yarman Vural, Nafiz Arıca

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.