31. Ulusal Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 22 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Beach Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusaldermatoloji2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, sizleri 18 - 22 Ekim 2023 tarihleri arasında Antalya’da Pine Beach Otel’de, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz ve bu sene 31’incisini düzenleyeceğimiz Ulusal Kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Ulusal Kongremiz, diğer toplantılarımızın birçok özelliğini bünyesinde toplayarak, meslektaşlarımızın bilgilerini, deneyimlerini, görgülerini paylaştıkları; diğer taraftan sosyal programlar içinde birbirleriyle hasret giderdikleri, yeni meslektaşlarıyla tanışarak kardeşlik kurdukları bir şölen özelliğindedir.

Türk Dermatoloji Derneği’nin bu en önemli ve büyük etkinliğine, Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizleri davet etmekten büyük bir mutluluk ve onur duyar,

Kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ertan YILMAZ
Türk Dermatoloji Derneği Başkanı



Sevgili Dermatoloji Ailesi,

İstanbul Tıp Fakültesi, Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı olarak 18-22 Ekim 2023 tarihlerinde Antalya Pine Beach Otel’de gerçekleştireceğimiz 31. Ulusal Dermatoloji Kongresinde, hep birlikte olacağımız, yeni bilgiler paylaşacağımız ve yeni aile fertlerimizle tanışacağımız günler geçirmeyi umuyoruz.

Siz meslekdaşlarımızın da desteğiyle bilimsel açıdan doyurucu bir kongre gerçekleştirmek ve Cumhuriyetimizin 100. yılını hep birlikte coşkuyla kutlamak, en büyük dileğimizdir.

Türk Dermatoloji Derneğinin destekleriyle gerçekleşecek 31. Ulusal Dermatoloji Kongresinde esenlikle buluşmak üzere ...

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. Rıfkiye Küçükoğlu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.