31. Ulusal Patoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 30 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Selçuk, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Palm Wings Ephesus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.patoloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

31. Ulusal Patoloji Kongresi, 26-30 Ekim 2022 tarih aralığında Patoloji Dernekleri Federasyonu ve Ege Patoloji Derneği iş birliğiyle düzenlenecektir. Geçtiğimiz sıkıntılı son iki yılın ardından yüz yüze yapmayı planladığımız kongremizde buluşabilmeyi diliyoruz.

Federasyonumuz çatısı altında çalışma gruplarımızın, kurullarımızın ve komisyonlarımızın katkılarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da dopdolu bir kongre geçeceğine inanıyoruz. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından konuşmacılarımızın, teorik ve pratik uygulamaya yönelik oturumlarda bilgi ve deneyimlerini paylaşacağı sunumlarını heyecanla bekliyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu olarak uzun bir ayrılıktan sonra deneyimli hocalarımızı, genç meslektaşlarımızı ve bu yolda ilerleyen uzmanlık öğrencilerimizi bir arada görebilmek için canla başla çalışıyoruz.

Büyüyen ve zenginleşen patoloji ailesini sağlıkla kucaklar, esenlikler dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla...

Prof. Dr. Nalan NEŞE
31. Ulusal Patoloji Kongresi Başkanı
Ege Patoloji Derneği Başkanı

Prof. Dr. Funda YILMAZ
Patoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin