33. Ulusal Kimya Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 09 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.kimya2021.com
DAVET
Değerli Bilim İnsanları ve Sektör Temsilcileri;

Sizleri Türkiye Kimya Derneği’nin koordinatörlüğünde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü tarafından düzenlenecek olan 33. Ulusal Kimya Kongresi’ne katılmaya davet etmekten mutluluk duyarız.

Ulusal Kimya Kongreleri 1984 yılından beri her yıl ayrı bir üniversitemizin ev sahipliğinde yapılması sürdürülen ülkemizin kimya alanındaki en saygın ve köklü kongreleridir.

Bu yılki kongremizde de kimya ile ilgili tüm konularda araştırmalar yapan bilim insanlarının aktif olarak yer almaları ve katılımcılar ile bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları temel hedef olarak belirlenmiştir. “Kimyanın Gücü” ana teması ile düzenlenecek olan kongremiz disiplinler arası çalışmalarda Kimya’nın önemini ortaya koyacaktır.

33. Ulusal Kimya Kongresi 7-9 Ekim 2021 tarihleri arasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü ev sahipliğinde Covid-19 salgılının etkileri göz önüne alınarak katılımcılarımızın sağlığını korumak adına ONLINE (Çevrimiçi) olarak düzenlenecektir. 33. Ulusal Kimya Kongresi kimyanın farklı alanlarında uzman çağrılı konuşmacıların sunumlarının yer alacağı ve katılımcıların çalışmalarını sözlü veya poster bildiri olarak sunabilecekleri hakemli bir kongre olarak gerçekleştirilecektir.

Kimya bilimine gönül veren ve bu alanda araştırmalar yapan tüm araştırmacılarımızı ve sektör temsilcilerimizi kongremize katılmaya davet ediyoruz. Sizlerin katılımı ve desteği ülkemizdeki KİMYA ALANININ GÜCÜ olacaktır.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına;

Doç. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin