34. ANKEM Akılcı Antibiyotik Kullanımı Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Marmaris, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Club Turban Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.2019ankem.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Sevgili Ankemistler,

Sizlere 34. ANKEM Kongresinin 1-5 Mayıs 2019 tarihinde Marmaris Grand Yazıcı Turban Otel-Marmaris’te gerçekleştirileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu kongremizde hem çocuk hem erişkinlerde infeksiyon hastalıkları ve akılcı antibiyotik kullanımıyla ilgili bütünleyici ve hasta odaklı konular ele alınacak; infeksiyon hastalıklarında epidemiyolojik değerlendirmeler, farmakoekonomik yaklaşım, çocukluk ve erişkin aşılamaları, antibiyotik direnci, akılcı antibiyotik kullanım ilkeleri, cerrahi ve kritik hasta enfeksiyonları dahil güncel konular temel tıp, dahili ve cerrahi alanında yetkin bilim insanları tarafından sunulacak ve hep birlikte tartışılacaktır.

Kongremiz her zaman olduğu gibi Enver Tali Çetin konferansı ve ANKEM Meydanı ile başlayacak, kahvaltılı interaktif oturumlar, genel oturum ve paneller ve eğitici ve tartışmalı sözel ve poster bildirilerinin yanı sıra doyurucu sosyal programlar ile sürdürülecektir.

Bilimsel Kurul tarafından yapılacak değerlendirme sonrası sözlü ve poster sunularını Kongremizde sunacak olan belirli sayıda araştırmacıya ANKEM Derneği tarafından katılım ve konaklama bursu verileceğini de duyurmak istiyoruz.

34. ANKEM Kongremizin geçen yıl ve önceki yıllarda olduğu gibi, sizlerin katkılarıyla daha da zenginleşeceğine ve yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğine inanıyor, Kongremize sunu ve katılımları ile destek verecek tüm meslektaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.

34. ANKEM Kongresinde Marmaris’te birlikte olmak ümidiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

KONGRE BAŞKANLARI
Prof. Dr. Mustafa HACIMUSTAFAOĞLU
Prof. Dr. Derya AYDIN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.