36. UGH Mezuniyet Sonrası Eğitim Toplantısı ve 7. Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Kasım - 01 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ugh-gec2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Gastroenteroloji Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan “36.UGH 2019 Mezuniyet Sonrası Eğitim” toplantısı 29 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da Susesi Otel’de yapılacaktır. TGD Yönetim Kurulu tarafından bize layık görülen bu önemli ve zor görev için düzenleme kurulu olarak (Prof. Dr. Orhan Özgür, Prof. Dr. Sedef Kuran ve Dr. Öğr. Üyesi Arif Mansur Coşar) gururluyuz, heyecanlıyız ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Kongremizin bilimsel açıdan en yüksek düzeyde olması ve güncel bilgileri, en son yenilikleri içermesi için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde başladık. Bu kongrede gastroenterolojinin güncel konuları yanında temel konuları da ele alınacaktır. Oturumlarda konularında söz sahibi olan birçok değerli bilim insanı yer alacaktır.

Hem ülkemizdeki bilimsel faaliyetlerin gelişimine katkı sağlayan hem de akademik kariyerde daha da önem kazanan sözlü sunumlara ve posterlere kongremizde yer verilecektir. Bu nedenle, kongre tarihimizi de dikkate alarak çalışmalarınızı yoğunlaştırmanızı ve bu bilim şöleninde bizlerle paylaşmanızı arzu ediyoruz.

7. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi, ilk kez bu yıl 36.UGH 2019 bünyesinde gerçekleştirilecektir. Gastroenteroloji Cerrahları ile tartışmalı ortak toplantılarımız olacak ve birbirimize bilgi akışı sağlayacağız.

Toplantının organizasyonunu ülkemizin en deneyimli firmalarından biri olan DMR Turizm üstlenmiştir. DMR Turizm’in çok başarılı olacağını umut ediyoruz.

Son yıllardaki UGH toplantılarında ulaşılan bilimsel seviyenin daha da üstüne çıkmak arzusundayız. Bu nedenle kongremiz aktif katılımınız ile değer kazanacaktır. Katkı ve önerileriniz bizim için çok değerli olacaktır.

Kapsamlı bilimsel programı yanında, keyifle vakit geçireceğiniz sosyal programıyla da renklendirmeyi planladığımız bu kongrede buluşmak dileğiyle saygılar sunarım.

Prof. Dr. Orhan Özgür
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.