4. Aydın Romatoloji Günleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
12 Ekim - 14 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kuşadası, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Korumar Ephesus Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.aydinromatoloji.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

IV. Aydın Romatoloji Günleri Sempozyumu, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Romatoloji Bilim Dalının ev sahipliğinde 12-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Kuşadası’nda Korumar Ephesus Resort Otel’de düzenlenecektir. Sizleri güzel Aydın’ımızın güzide ve turistik ilçesi Kuşadası’nda yapılacak olan IV. Aydın Romatoloji Günleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duymaktayız.

IV. Aydın Romatoloji Günleri Sempozyumu'muzda ana konsept olarak bu sefer her yönüyle Sistemik Skleroz hastalığını konuşmak istiyoruz. Tanı ve özellikle de tedavide sıklıkla zorluklarla karşılaştığımız bu hastalık konusunda alanlarında söz sahibi değerli uzmanlar sunumları ve kişisel deneyimlerini bizimle paylaşacaklardır. Gün boyu Sistemik Skleroz hastalığı hakkında tüm eski ve yeni gelişmeler; klinik özellikleri, ayırıcı tanı ve tanıdaki güçlükler, eski ve yeni tedavi seçenekleri, konusunda uzman hekimler tarafından ayrıntılı olarak tartışılacaktır. Ayrıca Sistemik skleroz ve diğer bazı sistemik romatizmal hastalıklarda önemi gittikçe artan Kapilleroskopi konusunda ayrı bir oturum yapılması da planlanmaktadır. Bunun yanında diğer sistemik romatizmal hastalıkların, özellikle güncel tedavi değerlendirmelerinin tartışıldığı oturumlara da yer verilmiştir. Ekim ayı Kuşadası’nın en güzel ve henüz güneş ve sıcaklığın terk etmediği aylarından biridir ve fırsat buldukça deniz ve güneşten de yararlanmak mümkündür. Bu nedenle Ekim ayında Kuşadası’nın zevkini hem bilimsel olarak hem de fırsat buldukça yapacağımız sohbetlerle birlikte sürdürmek istiyoruz. Bu yüzden IV. Aydın Romatoloji Günleri’nde sizlerle buluşacak olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.

Paylaşacağınız bilgi ve deneyimlerinizle, bilimsel ve sosyal anlamda değerli katılımlarınızla zenginleşeceğinden emin olduğumuz IV. Aydın Romatoloji Günleri’nde sizleri Ege’nin ve Kuşadası’nın güzelliği ve sıcaklığında buluşmak ümidiyle davet eder en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygı ve sevgilerimizle.

Prof. Dr. Taşkın Şentürk

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin