4. Erciyes Dermatoloji Zirvesi-EDZ 2024

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 10 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Perissia Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
edz2024.org
DAVET
Erciyes Dermatoloji Zirvesi tüm meslektaşlarımızın desteği sayesinde büyüyerek, bilimsel içerik ve organizasyon kalitesiyle en değerli ve önemli ulusal kongrelerimizden biri haline geldi. 2024 yılında dörüncüsünü düzenleme mutluluk ve heyecanını yaşamakta olduğumuz Kongremiz bu kez Kapadokya Perissia Otel ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Sizleri Kayseri Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği tarafından düzenlenecek olan 4. Erciyes Dermatoloji Zirvesi’ne Erciyes Üniversitesi Dermatoloji bölümü adına davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Toplantı konularımızı hem dermatoloji ve kozmetoloji alanında sıklıkla karşılaştığımız tanı ve tedavi sorunlarını çözmeye yönelik, hem de özellikle inflamatuvar hastalıklarda tedavi konusundaki gelişmeleri içerecek şekilde planladık. Bu nedenle alanında söz sahibi hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları oturumların yanı sıra bilimsel alandaki gelişmeleri aktardıkları konular da programımızda yer almaktadır. Gün boyu devam edecek yoğun bilimsel oturumlar yanında, mart ayında ‘Güzel Atlar Ülkesi Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini sizlerle paylaşırken yoğun çalışma ortamımızın yükünü hafifletme imkanı da bulabileceğiz.

Değerli meslektaşlarımızın destek ve katkıları ile zenginleşecek 4. Erciyes Dermatoloji Zirvesi EDZ2024’te sizleri Kapadokya’da ağırlamak bizler için büyük onur ve mutluluk kaynağı olacaktır...

Kongremizde görüşmek dileğiyle.

Prof. Dr. Murat BORLU
Erciyes Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.