4. Palandöken Anestezi Günleri

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 24 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE YERİ
Atatürk Üniversitesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.palandokenanestezi2019.org
DAVET
Doğu Anadolu’nun merkezi, Serhat şehri Erzurum’da bu yıl IV.’ sünü gerçekleştireceğimiz Palandöken Anestezi günlerinin konusu ‘’Perioperatif anestezi yönetimi’’ olacaktır. 23-24 KASIM 2019’ da yaklaşık iki gün sürecek sempozyumda sözlü bildiri sunumu da gerçekleştirilecektir.

Doğu Anadolu'nun en büyük şehri olarak bilinen Erzurum, mimari yapısı, mistik güzelliği ve kültürel zenginlikleri ile Anadolu'nun en ilgi çekici kentlerinden biri olmuştur. Çifte minareli medresesi, tarihi bedesteni, kümbetleri, tarihi camileri ve tortum şelalesi ile gelinmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir. Vatan bir bütündür parçalanamaz teması ile Erzurum kongresine ev sahipliği yapması ve palandöken kış turizmiyle de çok önemli bir role sahiptir.

Sempozyumumuzun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TARD Yönetim Kuruluna ve TARD Karadeniz Şubesi Yönetim Kurulumuz üyelerine, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne, davetimizi kabul ederek, kırmayarak bizi onurlandıran tüm oturum başkanlarına konuşmacılara, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı D Event Turizm firması yönetici ve çalışanlarına, ve destek veren bütün kurum ve kurum yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Katılım ve katkılarınızla güç vereceğiniz bu bilim şölenine hepinizi bekliyoruz.

Prof. Dr. CANAN ATALAY
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.