4. TATD Kurs Günleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Mart - 15 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tatdkursgunleri.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Acil Tıp Derneği tarafından ilk üçünü yüksek katılım ve memnuniyetle tamamladığımız TATD Kurs Günleri Kongresi’nin dördüncüsünü 12-15 Mart 2020 tarihleri arasında Rixos Sungate Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Önceki kongrelerde olduğu gibi sizlerin değerlendirmesine sunulan kurslar içinden kongre öncesi başvurarak 6’sını seçebilecek ve kendi programınızı oluşturabileceksiniz. 4 gün boyunca istediğiniz kurslara katılarak bilgi düzeyinizi ve pratik becerinizi arttırma imkanı yakalayacaksınız.

Sizler için hazırlayacağımız sosyal aktiviteler ile acil servisin yoğun temposundan uzaklaşıp, bilgi yarışması ile bol bol eğleneceksiniz. Yeniliğe ve öğrenmeye açık tüm meslektaşlarımızı 4.TATD Kurs Günleri Kongremize bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Süleyman TÜREDİ
4. TATD Kurs Günleri Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin