4. Ulusal ve 1. Uluslararası İntörn Hekimlik Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan - 19 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Muhiddin Erel Amfisi

KONGRE WEB SİTESİ
intornkongresi.ege.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrenciler,

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından altı yıldır gerçekleştirilmekte olan “İntörn Hekimlik Kongresi: Olgu Örnekleriyle Tanı ve Tedavi Yaklaşımı” isimli kongremizi bu yıl “IV. Ulusal ve I. Uluslararası İntörn Hekimlik Kongresi” olarak gerçekleştirmeyi arzu ediyoruz.

Tüm Tıp Fakültesi son sınıf öğrencilerinin katılabileceği kongremiz, 17-19 Nisan 2024 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhiddin Erel Amfisinde gerçekleştirilecektir. Kongremizde, birinci basamak hekimlik pratiğinde sık karşılaşılan ya da önem taşıyan klinik semptom/bulgu/durum, çekirdek hastalıklar/klinik problemler ile ilişkili olarak intörn hekimlerimizce belirlenen başlıklarda tanı ve tedavi yaklaşımlarına ait bilgilerin güncellenmesi amaçlanmaktadır.

Kongre bilimsel programı kapsamında intörn hekimler tarafından olgular üzerinden sunumlar yapılacak ve her bir olgu için tanı ve tedavi yaklaşımları danışman öğretim üyeleri ile tartışılacaktır. Kongre süresince yürütülecek bu oturumların yanında, temel hekimlik uygulamalarını destekleyecek ve yüz yüze yapılacak dokuz farklı çalıştayı kongre web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Tüm katılımcılara açık ve ücretsiz olacak kongremize katılım için kongre web sayfasından kayıt yapılması gerekmektedir. (https://intornkongresi.ege.edu.tr)

Hekim olma sorumluluğunun daha fazla hissedildiği intörnlük döneminde bir arada bulunmanın özel bir önemi ve anlamı olduğunu düşünüyoruz. İntörn hekimlerimizin mesleki gelişimlerine önemli katkı sunacak kongremize katılımlarınızı bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla

Prof. Dr. Rüçhan SERTÖZ
Tıp Fakültesi Dekanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.