4. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Kasım - 25 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Mirage Park Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.intpbc2022.org
DAVET
Bitki Islahı, bitki üretimi alanında verimin ve kalitenin iyileştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca, Bitki Islahı başarıları ile ekonomik ve ulusal kalkınmayı desteklemektedir. Şimdiye kadar bildiğimiz ve elbette şimdiye kadar ileri teknikler ve araçlar, bitki ıslahçılarına gelecekte bitkileri geliştirmede farklı tekniklere dayalı çalışmalarında yardımcı olacaktır.

Yaklaşan bu IV. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi, 2013, 2015 ve 2017 yıllarında da dünyanın dört bir yanından farklı ülkelerden araştırmacıların katılımıyla düzenlenmiştir. Bu yaklaşan etkinlik, çeşitli bitki ıslahı faaliyetlerindeki son gelişmeleri ve başarılarını ele alacaktır. Davetli ve davetli konuşmacılar bu kongrede görüş ve bulgularını sunacaklardır. Bu kongre, bitki ıslahı ile ilgili en son bilgi, deneyim ve başarılarını paylaşmak için bitki yetiştiricileri, tarım bilimcileri, genetikçiler, araştırmacılar, akademisyenler, biyoteknoloji ve öğrencilere fırsatlar sağlayacak ve bir araya getirecektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin