4. Uluslararası Bütünleşik Sağlık Bakım Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 14 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.sadefekongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşım,

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu ( SADEFE ) tarafından; Maltepe Sgk Erol Olçok Kampüsü Kongre Merkezi 13 - 14 Nisan 2019 tarihleri arasında Uluslararası Bütünleşik Sağlık Bakım Zirvesi düzenlenecektir. Zirvemiz ülke genelinde Sağlık ve Bakım hizmetleri alanında tüm paydaşların bir araya gelmesini ve sağlık bakım çalışanlarının özellikli konularda eğitim almasını amaçlanmıştır.

2017 yılında düzenlediğimiz 3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongremizin dahilinde "Hastanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği" ile "Sağlık Teknolojileri" kongreleri düzenlenmiştir. Bunun yanında 17 Sempozyum 2 Çalıştay ve 1 Toplantı düzenlenerek, 300ü aşkın konuşmacı ile 4000 katılımcının ziyaret etmesiyle 4 günlük etkinliğimiz sizlerin sayesinde başarı ile tamamlanmıştır.

Bu seneki kongre programımızda;

Uluslararası Palyatif Bakım Kongresi (13-14 Nisan)

1 - Engelli ve Yaşlı Bakım Turizmi Sempozyumu (13 Nisan)
2 - Perinatoloji & Yenidoğan Sempozyumu (14 Nisan)
3 - Yara ve Diyabetik Ayak Sempozyumu (14 Nisan)
4 - Engelli & Yaşlılarda Beslenme Sempozyumu (14 Nisan)

düzenlenecektir.

Bu yıl kongremize 50 ye yakın ülke temsilcisi ve sağlık alanında akademisyenler katılacak olup bilgi ve teknoloji alış verişinde bulunulacaktır. Kongre ve sempozyumlarımıza konusunda uzman bilim insanları katılımcılara bilgi ve birikimlerini aktaracak olup, kongremize katılım ücretsizdir.

Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız
SADEFE Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin