4. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Kasım - 06 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
tiphukukukongre.ankaramedipol.edu.tr
DAVET
İlk üçü İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Hukuku Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi’nin dördüncüsü, Ankara Medipol Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Hukuku Araştırmaları Merkezi tarafından 5- 6 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacaktır. Kongre, çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

IV. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi, alanında önde gelen akademisyenler, bilim insanları ve araştırmacıları, tıp hukukunun bütün dallarıyla ilgili birikim ve araştırmalarını sunmak üzere bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre kapsamında, tıp hukukuna ilişkin güncel yenilik ve gelişmeler ile uygulamada karşılaşılan sorunlar ve benimsenen çözümler, disiplinler arası temelde tartışılacaktır. Kongre, tıpta ileri teknoloji uygulamalarının hukukla ilişkisi, Covid 19 pandemisinin tıp hukuku üzerindeki etkisi, sağlık kişisel verilerinin korunması gibi konu başlıkları üzerinde gerek ulusal, gerek uluslararası tecrübelerinin aktarılması için sağlam bir akademik zemin teşkil edecektir.

IV. Uluslararası Tıp Hukuku Kongresi’ne katılım ücretsiz olup, Kongre bitiminde düzenli katılım sağlayan katılımcılar adına katılım belgesi düzenlenecektir.

Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Gerçekleştirilen sunumlar Kongre sonrası resmi internet sitesinde bildiri kitabı olarak yayınlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin