7. Uluslararası Hukuk Sempozyumu-Asoscongress

KONGRE TARİHİ
27 Mayıs - 29 Mayıs 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.asoscongress.com
DAVET
Sizleri 27-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak düzenlenecek olan 7. Uluslararası Asos Congress Hukuk Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

7. Uluslararası Hukuk Sempozyumu’nda nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlanması, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturularak alanla ilgili deneyimlerin, kuramsal ve uygulamalı bilgilerin paylaşılması ve hukuk alanındaki güncel konuların tartışılması hedeflenmektedir.

7. Uluslararası Hukuk Sempozyumu hukukla ilgili tüm disiplinlere açıktır. Sempozyuma gönderilen bildiri özetleri çift kör-hakem süreciyle değerlendirilecektir. Bildiriler Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca veya İspanyolca olarak yazılabilir ve sunulabilir. Katılımcıların bildirilerini 15 dakikalık süre içerisinde sözlü olarak sunmaları beklenmektedir.

Sempozyumda sunulmak üzere kabul edilen bildirilerin özetleri, bildiri özet kitabında; bildirilerin tam metinleri tam metin e-kitabında ISBN’li olarak yayımlanacaktır. Sempozyum ücretsiz olup yine isteyen katılımcıların bildiri tam metinleri, sempozyumu destekleyen hakemli dergilerde, hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz olarak da yayımlanabilecektir. Tüm bildiriler SOBIAD veri tabanında indekslenecektir.

Sempozyuma, ulusal ve uluslararası düzeyde hukuk alanında çalışmakta olan akademisyenler, uygulayıcılar, öğrenciler ve hukuk bilimine ilgi duyan dinleyiciler davetlidir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin