40. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 26. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 29 Ekim 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Ankara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tccd2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlere, Cumhuriyetimizin 100. ve Derneğimiz 40. Ulusal Kongresini kutlayacağımız bu anlamlı yılda ‘40. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 26. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’ni 26-29 Ekim 2023 tarihinde başkentimiz Ankara’da düzenleyeceğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Her yıl olduğu gibi siz kıymetli üyelerimizin katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller ve serbest bildirilerin yanı sıra bu yıl kongremiz Türk Neonatoloji Derneği ve Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneklerinin katkıları ile ‘Doğumsal Diyafragm Hernisinde Güncel Yaklaşımlar’ adlı sempozyum ile başlayacaktır. Bu sempozyumda uluslararası bilim insanlarının katılımı ile güncel gelişmelerin tartışılması planlanmaktadır.

Cumhuriyetimizin 100. yıl coşkusunu yaşayacağımız bu yılki kongremiz Anıtkabir ziyareti ile başlayacaktır. Cumhuriyetin kurulması sırasında çağdaş kararların alındığı, Atatürk ilke ve inkılaplarının gerçekleştirildiği TBMM II. Meclisi’nde kongre açılışı yapmayı ve o tarihi anları hep birlikte yeniden yaşamayı diliyoruz. Kongremiz son günü ise Cumhuriyet Balosu ile bu önemli anı hep birlikte yaşamayı amaçlıyoruz.

Sizlerin katılımı ile bilimsel ve sosyal açıdan unutulmaz güzellikte bir toplantı olacağına inandığımız ‘40. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi ve 26. Ulusal Çocuk Cerrahisi Hemşireliği Kongresi’nde bütün meslektaşlarımızı Cumhuriyetin kuruluşuna tanıklık etmiş başkentimiz Ankara’ya davet ediyoruz.

Hüseyin İlhan
TÇCD Başkan

Ayşe İslamoğlu
ÇCHD Başkan

Tutku Soyer
Kongre Başkanı

Özlem Boybeyi
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.