40. Ulusal Nefroloji Kongresi ve 33. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 10 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Otel Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
nefroloji2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Nefroloji Derneği’nin 40. Ulusal Nefroloji Kongresi ile Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği’nin 33. Ulusal Nefroloji Hemşireliği Kongresi’ni, 6-10 Aralık 2023 tarihleri arasında Granada Hotel, Antalya, Türkiye’de gerçekleştireceğiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılındaki ulusal kongre hazırlamanın heyecanı ve mutluluğu içinde, kongre hazırlıklarına başladık.

Kapsadığı başlıklar açısından her yıl en çok tercih edilen toplantı olma özelliğindeki kongremizde, özenle hazırladığımız klinik nefroloji, hipertansiyon, diyabet, periton diyalizi, hemodiyaliz, transplantasyon konularındaki güncel gelişmeleri kapsayan zengin bir bilimsel program, birbirinden değerli bilim insanlarımız ve uluslararası bilim insanları tarafından katılımcılarla paylaşılacaktır.

Nefroloji uzmanları, nefroloji yan dal araştırma görevlileri, iç hastalıkları uzmanları, diyaliz hekimleri, hemşireleri ve teknisyenleri dahil her düzeydeki katılımcının beklentisini fazlasıyla karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağı ve önceki yıllarda olduğu gibi bilimsel bir şölen olması yanında, sosyal ve düşünsel anlamda da, karşılıklı etkileşimlerle, bilgi ve deneyim aktarımlarına katkıda bulunacağı düşüncesindeyiz.

Ulusal kongre ve diğer toplantılarımıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğin artarak devamını bekliyor ve Cumhuriyetimizin 100. yılındaki bu büyük buluşmada sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Türk Nefroloji Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Alaattin Yıldız
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.