45. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Ekim - 27 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbb2024.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından 45. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresini organize etmek üzere görevlendirilmiş bulunan 45. Ulusal Kongre Organizasyon Kurulu (45. UKOK) ulusal düzeydeki en büyük kongremizi düzenleme çalışmalarını yürütmektedir.

Kongremizde ana formatı korumakla birlikte beğenileceğini umut ettiğimiz bazı değişiklikleri de gerçekleştirmek niyetindeyiz.

Bilgi edinme araçlarının nitelik ve nicelik bakımından hızlı gelişme göstermesi nedeniyle farklı birçok ortamda bulunabilecek klasik bilgilerin sunulduğu sunumların bir nebze ötesine geçme zamanı geldi diye düşünüyoruz. Yeni çalışmalardan, yeni, fikirlerden daha çabuk haberdar olmak için kapsamlı bilimsel ortamı yaratmalıyız. Bir yandan akademik gelişimimizi yönlendirmek ve geliştirmek, diğer yandan mesleki pratiğin içinde olan meslektaşlarımızın güncel sorunlarına ve gereksinimlerine yanıt vermek ana prensibimiz olmalı.

Özellikle iddialı bildirilerinizi bekliyoruz. Büyük emeklerle ortaya çıkarılan orijinal çalışmalarımızın dikkatlerden uzak kalmasına, hak ettikleri değerleri bulamamasına son vermek gerekiyor. Sabahın çok erken saatlerinde neredeyse sadece sunumu yapanların ve yakın çevresinin izlediği minik oturumlarda bu değerlerimizin gözden uzak kalmasını doğru bulmuyoruz.

Standart oturumların sınırlı olması nedeniyle çoğu genç bazı meslektaşlarımızın ulusal düzeydeki bu tek ve en büyük kongrede deneyimlerini sunma fırsatları sınırlıydı. Bunu olabildiğince gidermeye çalışacağız. Özellikli çalışmalarınızı ve uygulamalarınızı gönderin; sizlere kendinizi ifade olanağı sağlanacaktır.

Kıbrıs’ın en güzel mevsiminde, çok güzel bir ortamda sizlerle bilgilerimizi paylaşmak ve güzel zaman geçirmek isteriz.

“Birbirimizden Öğreneceklerimiz Var”

45. UKOK adına;
Prof. Dr. Onur ÇELİK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.