5. Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri

KONGRE TARİHİ
15 Haziran - 17 Haziran 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ailehekimligiakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile Hekimliği alanında akademik etkinlikler yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde bilime katkıda bulunmak, Aile Hekimliği disiplinini geliştirmek ve Aile Hekimliği akademisyenlerinin yetişmesini ve gelişimini desteklemek amacıyla hazırladığımız Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin (e-Akademi) beşincisini 15-17 Haziran 2023 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştireceğiz.

Uygulamada çalışan ve akademik etkinliklerde bulunan aile hekimleri, akademik ortamlara yeni giren genç akademisyenler, deneyimli akademisyenler ve uluslararası davetli akademisyenler Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin hedef katılımcılarını oluşturmaktadır.

Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nde yer alan oturumlar 10-15 akademisyenin katıldığı küçük grup tartışmaları şeklinde gerçekleşmektedir. Bu oturumlarda katılımcıların çeşitli alanlardaki kendi akademik deneyimlerini paylaşmaları ve tartışmaları beklenmektedir. Bazı oturumlar aşağıda tanımlanmıştır:

BİLİMSEL MAKALE HAKEM DEĞERLENDİRMELERİ
ÖLÇEK GEÇERLİLİK GÜVENİLİRLİK ÇALIŞMALARI
MAKALEMİ GÖNDERİYORUM
PRAGMATİK RANDOMİZE KONTROLLÜ ÇALIŞMALAR
AİLE HEKİMLİĞİ ARAŞTIRMA ALANI GRUP ÇALIŞMASI

Bu alanların dışında olduğunu düşündüğünüz akademik deneyimlerinizi göndermeniz durumunda uygun oturumlar eklenebilecektir. E-Akademi Günlerine katılmak isteyenlerin paylaşmak istedikleri deneyimlerini bildiri halinde 12 Haziran 2023 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. E-Akademi bilimsel programı bu paylaşımlara göre şekillenecektir.

Katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Okay BAŞAK
Aile Hekimliği Akademisi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.