5. Dental Tribune Türkiye Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 29 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.dtsempozyum.com
DAVET
Dünyanın en yaygın dental yayın ağı DTI, DİŞSİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenen “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu” 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 4 gün boyunca tüm sektörden katılımcıları ağırlayacak bu etkinliğe aşağıdaki adımları takip ederek kolayca “ücretsiz” kayıt olabilirsiniz.

İlk defa 2016 yılında İDEX İstanbul kapsamında yapılan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu büyük ses getirdi. İlk iki sempozyumda elde edilen başarıyı ve katılımcı hekimlerden gelen talepleri göz önüne alan DİŞSİAD, CNR Holding ve DTI yönetimleri, etkinliğin dört gün boyunca yapılmasına karar verdi.

Sempozyum, Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı endüstrisine yönelik düzenlenen en büyük fuarı olarak bilinen Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı (İDEX İstanbul) kapsamında yapılıyor.

Bilim İnsanları Yenilikleri Anlatıyor

İDEX İstanbul, dünya genelinden katılan misafirlerini, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde ağırlayacak. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) işbirliği ile düzenlenen fuarda yoğun ilgi gören “Dental Tribune Türkiye Sempozyumu”nun beşincisi ise İDEX İstanbul 2022 fuarı ile eş zamanlı olarak 26 Mayıs’ta başlayıp fuar boyunca farklı etkinliklerle devam edecek.

Sempozyumda diş hekimlerinin yanı sıra, diş teknisyenleri ve dental asistanların da katılabileceği oturumlar olacak.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin