5. Ege Tiroid Günleri Toplantısı

KONGRE TARİHİ
07 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.egetiroidgunleri2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ege Bölgesindeki Üniversitelerin Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalları tarafından ortak olarak düzenlenen, tiroid hastalıkları ile ilişkili konuların ayrıntılı olarak alanında deneyimli konuşmacılar tarafından tartışıldığı Ege Tiroid Günleri’nin, beşincisini COVID-19 pandemisi nedeniyle bir yıl gecikmeli olarak gerçekleştireceğiz.

5. Ege Tiroid Günleri’nde sık karşılaşılan tiroid sorunlarının olgular aracılığıyla interaktif olarak tartışılması planlanmıştır. ‘Covid-19 ve Tiroid’ konulu bir oturum ile pandeminin tiroid üzerine olan etkileri de güncel bilgilerle gözden geçirilecektir. Böylelikle birinci, ikinci, üçüncü basamakta çalışan tüm meslektaşlarımızın aktif olarak katılabileceği, sık karşılaştıkları tiroid problemlerinde güncel, etkili bir yaklaşım kazanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Tiroid hastalıkları konusundaki bilgilerimizi güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere 07 Kasım 2021 tarihinde ‘Online’ olarak düzenlenecek toplantımızda sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Prof. Dr. Barış Önder PAMUK

BAŞKAN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin