5. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 09 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukgenetik2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

5. Çocuk Genetik Kongresini, 7-9 Ekim 2021 tarihinde online olarak gerçekleştireceğiz.

Kongremizin amacı, konu ile ilgili meslektaşlarımızı ortak bir platformda buluşturarak, bilgi alışverişinde bulunmalarını, güncel gelişmeleri yakından izlemelerini ve böylece hem akademik hem de hasta hizmetleri bakımından bilgi düzeylerini yükseltmelerini sağlamaktır.

Kongremiz çocuk genetik hastalıkları alanındaki en güncel bilgileri multidisipliner bir ekip ile sizlere aktaracak uluslararası konuşmacıların olduğu oturumlar ile içeriği daha da zenginleşecektir. Ayrıca önemli çalışma sonuçlarının ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları ve poster sunumları yer alacaktır. Kongre kapsamında çocuk genetik hastalıkları ile ilgili meslekdaşlarımızın becerilerini geliştirmeyi hedefleyen iki özgün konuda kurs düzenlenecektir. Bu kursların konuları: 1. İskelet dizplazileri 2. Klinikte dizi analizi teknolojilerinin kullanımı ve sonuçların yorumlanmasıdır.

Hepimiz için, bilimsel açıdan doyurucu bir programı olan bu kongrede, sizlerle birlikte olmaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Tüm toplumları etkisi altına alan pandeminin bir an önce sona ermesini diler, özveriyle çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder ve hayatını kaybeden sağlık şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anarız.

Prof. Dr. Ferda Özkınay
Kongre Başkanı
Çocuk Genetik Hastalıkları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.