42. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 07 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbb2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tüm dünyayı alt üst eden ön görülemez bir salgın furyasından sonra hasretle beklediğimiz 42. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi’ni 3-7 Kasım 2021 tarihlerinde Elexus Otel, Kıbrıs’ta gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bilindiği üzere ulusal kongremiz bilim dalımızı tüm bileşenleriyle bir araya getiren en önemli bilimsel ve sosyal bir platformdur. Yine çok zengin bir program ile ülkemizden ve yurt dışından bir çok değerli bilim insanını bir arada izleme fırsatı bulacağız. İlk gün KBB okullarının klasikleşen kurslarıyla başlayacak olan bilimsel şölen takip eden günlerde paneller, konferanslar, serbest bildiri oturumları ve pratik uygulamalarla devam edecektir. Mesleğimizde bilgilerimizi paylaşacağımız, yenilikleri öğreneceğimiz ve beraber olmanın keyfini çıkaracağımız ulusal kongremize tüm meslektaşlarımızı davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz.

Katılımlarınızla değerini arttıracağınız çok özlediğimiz ulusal kongremizde görüşmek üzere saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Ulusal Kongre Düzenleme Kurulu adına

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nazım KORKUT

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.