5. Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 09 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.uokongresi.org
DAVET
Dünyanın dört bir yanından ülkemize eğitim için gelen uluslararası öğrencilerin akademik donanımlarının artırılması, entelektüel birikimlerine katkı sağlanması ve kendilerini geliştirme fırsatları sunulması oldukça önemlidir. Bu kapsamda, uluslararası öğrenciler için hâlihazırda yürütülen faaliyetlere ek olarak ülkemizde Sosyal Bilimler alanında öğrenim gören uluslararası lisansüstü öğrencilerinin çalışmalarını sunabilecekleri, bilgi paylaşımında bulunabilecekleri, çeşitli atölyeler ve farklı etkinliklerle ortak çalışmalar üretebilecekleri bir akademik ortamın temin edilmesi amacıyla “Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi” düzenlenmektedir.

Bu amaçla Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi’nin ilki 16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara’da, ikincisi 29-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Konya’da, üçüncüsü 2-3 Aralık 2017 tarihleri arasında İstanbul’da, dördüncüsü 22-24 Kasım tarihleri arasında Nevşehir’de gerçekleştirilmiştir.

Bu yıl düzenlenecek 5. Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi, 07-09 Kasım 2019 tarihleri arasında YTB ile İLEM iş birliğiyle Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) ev sahipliğinde Trabzon’da gerçekleştirilecektir. Kongreye , Edebiyat, Felsefe, Hukuk, İlahiyat, İktisat, Siyaset Bilimi, Sosyoloji, Arkeoloji, Sanat Tarihi, Psikoloji, Tarih, Uluslararası İlişkiler gibi alanların yanı sıra sosyal bilimlerin diğer bilim dallarına ait bildiriler de kabul edilecektir. Kongrede sunulan bildiriler yayımlanacaktır.

Uluslararası öğrencilerin değerli katkılarınızı bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin