6. Gençlerle Onkolojiye Bakış Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Holiday Palace

KONGRE WEB SİTESİ
gob2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, İnterdisipliner Onkoloji Derneğinin 23-26 Kasım 2023 tarihlerinde Royal Holiday Palace, Lara Antalya’da gerçekleştireceği, “6. Gençlerle Onkolojiye Bakış Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Bu sene altıncısını gerçekleştireceğimiz kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur. Fikir lideri pek çok hocamızın bizlerle birlikte olacağı toplantımızda güncellenen bilgilerin klinik pratiğe ve akademik çalışmalara ışık tutmasını amaçlıyoruz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler sözlü ve poster olarak değerlendirilecektir. Kongre sonunda en iyi 5 bildiriye birer armağanımız olacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programımızda onkoloji alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu kongrenin verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Kongremizde buluşmak dileğiyle...
Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.