6. Karadeniz Meme Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mart - 11 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Samsun, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.karadenizmeme.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

“Karadeniz Meme Kongresi” nin altıncısını Karadeniz'in incisi Samsun'da 9-11 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleştirmek için çalışmalara başladık. Uzunca bir süredir bir araya gelmemizi engelleyen Covid-19 salgını döneminden sonra sizlerle Samsun'da buluşma günümüzü heyecanla bekliyoruz.

Kongremizde tıbbi onkoloji, cerrahi, radyasyon onkolojisi, meme görüntüleme, patoloji, plastik cerrahi, nükleer tıp ve genetik alanında konuya emek veren klinisyenleri bir araya getirerek, günümüzde meme kanserinin tanısı, tedavisi, takibi ve tartışmalı konularını gündeme getirmeyi ve ortak çıkış yollarını saptamayı amaçlıyoruz.

Sizlerin de katkıda bulunmanızı önemle arzu ediyor ve sizleri Cumhuriyetimizin 100. yılında Atatürk şehri Samsun'da ağırlamak için kongremize davet ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. İdris YÜCEL
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Necati ÖZEN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.