6. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Haziran - 07 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrikrehabilitasyon2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Değerli Katılımcılar

6. Uluslararası Katılımlı Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi & 2. Öğrenci Sempozyumu'nu "21. Yüzyılda Çocuk Fizyoterapisti Olmak" ana temasıyla 4-7 Haziran 2021 tarihlerinde dijital platformda gerçekleştireceğiz. Çocuk Fizyoterapistleri Derneği olarak, sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Bilimsel ve teknolojik alanda baş döndürücü hızda gelişmelerin ışığında ilerleyen sağlık ve tıp alanı, değişen çevresel koşullar ve yaşam tarzları re/habilitasyon kavramında gelişim, değişim ve inovasyonu beraberinde getirmektedir. Yetişkinlerin, çocukların/ailelerinin sağlığını geliştirmekte ve korumakta ve “en iyiye” erişmelerine destekte anahtar rol oynayan fizyoterapistler olarak ana hedefimiz, pediatrik re/habilitasyonda gelişim ve değişimleri dikkate alarak bebekler, çocuklar ve onların ailelerinin hayatlarına dokunarak fark yaratabilmektir.

Kongremizde, alanlarında öncü ulusal ve uluslararası davetli konuşmacılar, paneller, konferanslar, serbest bildiriler, poster sunumları, çalıştay ve kurslara yer verilecektir. Güncel, kanıt temelli ve pratikte uygulanabilecek bilgilerle donatılmış temalarımızla pediatrik rehabilitasyona gönül vermiş farklı disiplinlerden profesyonellerin ve akademisyenlerin karşılıklı bilgi birikim ve klinik tecrübelerine katkıda bulunulacağı, farklı bakış açıları ile yeni ve yenilikçi fikirlerin paylaşılacağı bir kongre olmasını hedefliyoruz.

Katılımınız ve katkılarınız ile zenginleşecek olan kongremizde dijital platformda sizlerle görüşmek dileğiyle,

Saygı ve Sevgilerimle

Prof. Dr. Mintaze KEREM GÜNEL

Çocuk Fizyoterapistleri Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin