2. Uluslararası ve 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.adlibilimler2021.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Adli Tıp Uzmanları Derneği olarak 2. Uluslararası ve 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi’nin hazırlıklarına başladığımızı ve kongremizin 14-17 Ekim 2021 tarihlerinde yapılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongremizde sizleri daha önceki kongrelerde olduğundan çok daha fazla sayıda ve alanında değerli yabancı konuşmacılarla bir araya getirmeyi planladık. Kongre programımızın bir bölümü de uluslararası katılıma açık olarak düzenlenecektir.

Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu pandemi koşullarında ilk çevrimiçi kongremizi geçen yıl gerçekleştirmiştik. Emek veren tüm ekiplerin ve sizlerin çok değerli katkılarıyla bu ilk deneyimimizi başarıyla tamamlamıştık. Bu kez çevrimiçi kongre konusunda daha deneyimli ve daha hazırlıklıyız. Kongremize bulundukları yerlerden katılmak isteyen tüm katılımcılarımıza daha verimli ve daha konforlu bir bilimsel ortam sağlamak için çalışıyoruz.

Bir yılı aşkın süredir zorlu zamanlar geçiriyoruz. En acı ve telafisiz olan yitirdiğimiz canlardır. Covid 19 enfeksiyonu; meslek, iş ve sosyal yaşamlar ile eğitim ve öğretimi de olumsuz etkileyerek hepimize sıkıntılar yaşatmaktadır. Bu süreçte yalnız canlı kongrelerimizi, bilimsel ve sosyal paylaşımlar için birlikte olmayı değil, yürüyüşleri, gezmeleri, sevdiklerimizle birlikte olmayı, kucaklaşmayı da çok özledik.

Pandemi boyunca özveri ile çalışan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız, yitirdiğimiz sağlık çalışanlarını da saygıyla anıyoruz. Onların olağanüstü çabalarıyla tarih boyunca yaşanan her pandeminin olduğu gibi bu pandeminin de sonu gelecek. Gereken özeni göstererek kısıtlamasız yaşamlarımıza döneceğiz.

2. Uluslararası ve 18. Ulusal Adli Bilimler Kongresi’ne çevrimiçi katılıma ek olarak canlı katılım sağlamak isteyenler için de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Pandemi koşullarının uygun olması durumunda bu yıl kongremizi “karma” yani hem canlı hem çevrimiçi gerçekleştirebilmeyi umuyoruz.

Dünyada ve ülkemizde adli tıp ve adli bilimler alanlarındaki güncel bilimsel çalışma, yaklaşım ve gelişmelerin yer alacağı zengin bir bilimsel program ve sosyal programımızla Ekim’de hep birlikte olmayı heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Akça Toprak Ergönen
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.