6. Ulusal Hava ve Uzay Tıbbı Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Aralık - 27 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
uhtk2020.blogspot.com
DAVET
6. Ulusal Hava ve Uzay Tıbbı Kongresi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından 21-27 Aralık 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hava ve Uzay Hekimliği Merkez ve Anabilim Dalı Başkanlığı olarak mutlak önceliğimiz her zaman insan sağlığı olduğu için, kongre katılımcısı üyelerimizin, konuşmacıların ve oturum başkanlarının kongre nedeniyle salgından etkilenme riskini önlememiz gerekmektedir. Bu aşamada, devam etmekte olan küresel COVID-19 salgını ve salgının ekonomik ve sosyal etkileri, ülkemizin dört bir yanından gelecek katılımcılarımız için güvenli ve ses getirecek bir yüz yüze kongre gerçekleştirmeyi imkânsız hale getirmektedir. Havacılık ve uzay tıbbı topluluğuna evden ayrılmadan bilimsel eğitim, bilimsel yenilikler ve en iyi etkileşim imkânını sunmayı sağlamak amacıyla, yıllık kongremizi yüz yüze gerçekleştirmek yerine, güncel bir yaklaşımla “Online” olarak hayata geçirmeye karar verdik.

Alanında ulusal kongre olma özelliği taşıyan Ulusal Hava ve Uzay Tıbbı Kongresi’ni hazırlıyor olmanın coşkusu ve heyecanı içindeyiz. Havacılık ve uzay tıbbı topluluğunun bu ilk dijital kongresinin ilgi çekici bir etkinlik olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Kongremiz her yıl olduğu gibi, heyecan verici eğitim programı, sözlü ve poster bildiri sunumlarının yanı sıra, dünya çapında alanımızdaki en son gelişmelerin tartışılacağı oturumları içerecektir.

Kongre bu yıl “Sivil ve Askeri Havacılıkta Kulak Burun Boğaz Hastalıkları” temasında icra edilecek olup uçuş personelinde ve yolcularda karşılaşılan ilgili konular tüm detaylarıyla incelenecek, alanında uzman konuşmacıların katkılarıyla oturumlar düzenlenecektir. Programda yer alacak konuların katılımcıların akademik beklentilerini karşılamanın yanı sıra güncel gereksinimlerine de cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyoruz.

Meslektaşlarımızın bu kararımızdan kaynaklanan birçok sorusu olacağını biliyoruz. Bu amaçla, oluşturacağımız internet sitesini ve sizlere e-posta yoluyla yapacağımız duyuruları dikkatle takip etmenizi rica ediyoruz. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde daha fazla detayı sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu zorlu süreçte sizlerin de desteği ile havacılık ve uzay tıbbı topluluğunun mesleki gelişim ve dayanışması artarak devam edecektir.

6. Ulusal Hava ve Uzay Tıbbı Kongresi’ne hava ve uzay tıbbı, psikolojisi ve fizyolojisi konularına ilgi duyan; doktor, psikolog, pilot, kabin memuru, hava trafik kontrolörleri ile havacılık sektöründe çalışan ve bu sektöre gönülden bağlı herkes davetlidir. 6. Ulusal Hava ve Uzay Tıbbı Kongresi’nde buluşmak dileğiyle...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin