ERAS Sempozyumu 2020

KONGRE TARİHİ
27 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eras2020.org
DAVET
Çok Değerli Sağlık Çalışanları,

Bütün Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de çok önemli bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, sizler mesleğimiz gereği sıradanmış gibi yaptığımız işin, aslında ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu bir kez daha kanıtladınız. ERAS Derneği Yönetim Kurulu adına herbirinize ayrı ayrı şükranlarımızı sunarım.

11 – 13 Haziran 2020 tarihlerinde Ankara Sheraton Kongre Merkezinde yapılması planlanan uluslararası katılımlı 2. ERAS Kongresini COVID-19 küresel salgını nedeniyle bir yıl öteleyerek Haziran 2021’de gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu süreçte yaşananlar ERAS’ın öneminin altını o kadar net çizdi ki bu konuya ilgisi az olan meslektaşlarımız bile bazı komponentlerini uygulamak, hatta bazılarını da önermek durumunda oldular. Elbette ki pek çok yeni yaklaşım ve güncellenen bilgiler de oldu. Bunların paylaşılması amacıyla 27 Aralık 2020 günü bir E-Sempozyum planladık. Katılımın ücretsiz olacağı bu sempozyumda güncel bazı bilgilerin yanısıra, Türkiye’deki deneyimlerin paylaşılacağı oturumlar ve hepinizin yakından tanıdığı Angie Balfour’un (ERAS Society Hemşirelik Chapter Başkanı) konuk olacağı bir söyleşi de (Türkçe’ye eşzamanlı çeviri olacak) yer alacak.

Yılın son günlerinde sağlıkla birlikte olmak ümidiyle ...

Haldun Gündoğdu
ERAS Türkiye Derneği YK Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin