6. Ulusal Sağlık Bakımıyla İlişkili İnfeksiyonlar Simpozyumu-USBİS 2019

KONGRE TARİHİ
16 Kasım 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.klimik.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği, Sağlık Bakımıyla İlişkili İnfeksiyonlar Çalışma Grubu (SBİÇG), olarak bu yıl 16 Kasım tarihinde, İstanbul’da VI. Ulusal Sağlık Bakımıyla İlişkili İnfeksiyonlar Simpozyumu (USBİS 2019)’nu düzenliyoruz.

Simpozyumun düzenlenmesinde amacımız, sağlık bakımıyla ilişkili infeksiyonlar konusunda temel kavramları, yeni gelişen sorunları gözden geçirebileceğimiz ve çözüm önerilerini paylaşabileceğimiz bir ortam sunmaktır.

Oturumların tümüne aktif olarak katılım ve katkı sunulmasını önemsiyor, sizlerin değerli katkılarını daha önce yaptığımız gibi kısa bir rapor olarak hazırlamayı hedefliyoruz.

Simpozyumun, ülkemizin sağlık bakımıyla ilişkili infeksiyonlar alanında bilgi ve uygulama birikimine katkı sunması umuduyla 16 Kasım 2019’da VI. USBİS’de birlikte olmayı diliyoruz.

Simpozyum Başkanı
Prof. Dr. Önder ERGÖNÜL

Simpozyum Sekreteri
Doç. Dr. Mehtap AYDIN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.