6. Uluslararası Katılımlı Ürolojik Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Kasım - 13 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ucd2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Son 2 yıl içinde yaşadıklarımız alışkanlıklarımızda, önceliklerimizde ve yaşam tarzımızda çok önemli değişikliklere yol açtı. Tüm insanlık gibi biz hekimler de bu değişikliklere farklı yöntemlerle adapte olmaya çalıştık. Hasta muayene etmekten bilimsel toplantılarımıza kadar her konuda yaşadığımız anlayış ve davranışlarımızdaki değişiklik bizleri sosyal ortamdan da uzaklaştırmıştı. Kongreler, bilimselliğin paylaşıldığı bir ortam olduğu kadar birebir fikir alışverişlerinde bulunduğumuz, mesleki ve günlük hayatımızdaki tecrübelerimizi de paylaştığımız bir birlikteliktir aslında.

Ürolojik Cerrahi Derneği olarak 2021 yılının sonunda başlattığımız yüz yüze toplantılarımızda meslektaşlarımızın bu ortamları nasıl da özlemiş olduğunu fark ettik. Hazırlıklarına şimdiden büyük bir heyecanla başladığımız 6. Ürolojik Cerrahi Kongre'mizi 09-13 Kasım 2022’de Antalya, Granada Luxury Otel'de gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Hepinizi bu büyük bilimsel şölende, "Ürolojinin Kalbinin Attığı Yer" de aramızda görmek isteriz. Sizleri çok özledik.

Sevgi ve saygılarımızla,

Dr. H. Serkan Doğan
ÜCD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin