64. Türkiye Milli Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Aralık - 20 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.millipediatri2020.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

4-8 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız 64. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’ni SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin küresel etkilerinden dolayı alınan önlemler kapsamında, bu yıl fiziki olarak gerçekleştiremeyeceğiz.

COVID-19 pandemi döneminde siz değerli üyelerimizin ve katılımcılarımızın sağlığını tehlikeye atmadan eğitim ve bilime ara vermemek adına bu yıl kongremizi 15 -20 Aralık 2020 tarihleri arasında tamamen SANAL KONGRE olarak gerçekleştirme kararı aldık.

Sanal Kongremizde de yine çocuk sağlığını ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, ayrıca sözel ve poster sunumları ile kurslar yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Çevrim içi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak fiziki bir kongreye benzer yapıda oluşturduğumuz bu platfom üzerinden sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Aynı zenginlikte, tüm oturumlara yine aktif olarak katılabileceğiniz ve paylaşımda bulunabileceğiniz, pek çok yeniliğin ve farklı bilgi paylaşım deneyimlerinin olacağı ÇEVRİM İÇİ kongremizde buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Enver Hasanoğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Koray Boduroğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin