65. Türkiye Milli Pediatri Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 07 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.millipediatri2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl 3 – 7 Kasım 2021 tarihleri arasında Titanic Deluxe Hotel / Antalya’da gerçekleştirmeyi planladığımız 65. Türkiye Milli Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongrede çocuk sağlığını ilgilendiren temel konular ve sorunların ele alındığı konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, ayrıca sözel ve poster bildiri sunumları ile kurslar yer alacaktır. Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Dünyayı ve ülkemizi saran Covid-19 Pandemisi sonrasında, zengin bilimsel içeriğin yanı sıra sizlerle tekrar yüz yüze görüşmek, bilgilerimizi paylaşmak için Antalya’nın ılıman ikliminde buluşmayı ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Enver Hasanoğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Koray Boduroğlu
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.