7. Acıbadem Kadın Doğum Günleri

KONGRE TARİHİ
28 Mart - 30 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Levent Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.acibademkdg2019.org
DAVET
7. Acıbadem Kadın Doğum Günleri, 28-30 Mart 2019 tarihlerinde Wyndham Grand Levent Otel-İstanbul' da düzenlenecektir.

Toplantı dili Türkçe'dir. Yabancı konukların sunumunda İngilizce-Türkçe simültane tercüme yapılacaktır.

Toplantıya ve Kurslara katılım ücretsizdir. Lütfen online kayıt formunda istenen bilgileri doldurunuz. Kayıt konfirmasyonunuz en kısa zamanda tarafınıza gönderilecektir

Toplantıya ve kurslara katılım kontenjanla sınırlıdır. Kontenjanlar dolduktan sonra veya toplantı esnasında kayıt kabul edilmemektedir.

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Toplantı süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Toplantı ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile web sayfası (http://www.acibademkdg2019.org) oluşturulmuştur.

Toplantı süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarına girişte toplantı kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin