7. İstanbul MS Günleri

KONGRE TARİHİ
09 Mart - 11 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulmsdays.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

9-11 Mart 2022 tarihlerinde Double Tree Hilton By Kapadokya-Türkiye'de gerçekleştirilecek 7. İstanbul MS Günleri toplantımıza sizleri davet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

Katılımcılarının çoğunun da belirttiği gibi dünya çağında önemli bir MS etkinliği olan “İstanbul MS Days” Kasım 2013'te başladı. Dünyaca bilinen MS fikir liderlerini bir araya getiren “İstanbul MS Days” en güncel konuların tartışıldığı, interaktif yapısıyla geleneksel bir MS etkinliği oldu.

Ön saflarda aktif olarak çalıştığımız bu dönemde, dünyanın COVID-19 pandemisinden dolayı son iki yıldır tuhaf ve zor bir dönemden geçtiği açıktır. İstanbul MS Günleri yapısı ve amacı sebebiyle online/sanal formata uyumlu olmadığı için iki kere ertelenmek zorunda kaldı. Normalleşmeyi tehdit eden yeni varyantlara rağmen, pandemiyle yaşama gerçeğiyle birlikte yeni yaşam biçimine adapte olmamız ve tam aşılanma dahil gerekli tüm tedbirleri almamız gerekiyor. Tüm bunları gerçekleştirdikten sonra, “7.İstanbul MS Günleri'' toplantısının 9 - 11 Mart 2022 tarihleri arasında Kapadokya'da yüz yüze fiziksel olarak gerçekleştirileceğini teyit ediyoruz.

Bu yılın konusu “MS'te Yaş, Cinsiyet ve Genetik” olarak belirlenmiş olup alt temalar: epigenetik, immunofenotipleme, MS'te kompleks etkileşimlere yönelik bilişim ve yapay zeka yaklaşımları olarak belirlenmiştir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.