Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği 9. Güz Okulu

KONGRE TARİHİ
15 Eylül - 18 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
dermatoimmunolojiguzokulu.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği olarak 9. Dermatoimmünoloji Güz Okulu’nu 15 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Hotel’de yüz yüze gerçekleştireceğiz. Her yıl sizlere kapılarını açan bu okulda yine güncel, yeni ve tartışmalı konuların seçileceği yoğun bir bilimsel program hedefliyoruz.

İmmünoloji ve alerji tüm dünyada yoğun araştırmaların yapıldığı ve hızlı gelişmelerin yaşandığı bilim alanlarıdır. Dermatolojide de bu alanların kapsamı giderek ağırlık kazanmakta, meslektaşlarımızın ilgisi artmakta ve bu alanlarda eğitim ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu doğrultuda hazırlayacağımız okul programı temel immünoloji kursu ile başlayıp, hastalıkların oluşum mekanizmaları ve yeni tedavi yöntemlerinin tartışılacağı oturumlarla devam edecektir. Ayrıca ilgi çekici konularıyla uydu sempozyumları, çeşitli kurslar ve sözel bildiriler kongreye değişik renkler katacaktır.

Hepinizi bilimsel ve sosyal güzelliklerin bir arada olacağı okulumuza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Eylül’de Dalaman’da buluşalım.

Saygılarımızla

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin